Специјал тикет за финалето од Лигата на шампиони

Оваа сезона официјално може да ја прогласиме за завршена, откако ќе се изигра  финалето во Лигата на шампиони.

Истанбул ќе биде домаќин на натпреварот помеѓу Манчестер Сити и Интер. Дефинитивно ова ќе биде еден возбудлив натпревар каде што шансите според букмејкерите се на страната на Англичаните.

Како и да е, сепак станува збор за еден натпревар, а мотивот на двете страни е огромен.

Ние токму за овој дуел решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Двата тима да добијат картон
  • Повеќе од 11 удари во рамките на голот
  • Повеќе од 2.5 офсајди на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*