Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Хамбургер – Штутгарт

Денес од 20:45 во рамките на плеј офот од германската Бундеслига во реванш натпревар ќе се сретнат екипите на Хамбургер и Штутгарт.

Првиот натпревар Штутгарт докажа дека се уште се спремни за да останат во германската елита и запишаа висока победа од 3-0, па искрено тешко е тоа Хамбургер да го неутрализира и да се врати во игра.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 11 на 12
  • Серху Гираси да постигне прв погодок коефициент 6 зголемен на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*