Топ 5 причини зошто да се обложите во Bet365 за финалето од Лига Европа!

Денешниот ден воглавно има слаба понуда за обложување, но целото внимание е насочено кон финалето од второто по јачина европско натпреварување – Лига Европа.

Во вечерашното финале ќе се сретнат екипите на Севиља и Рома, поточно две екипи кои немаат баш некои посебни резултати во домашните првенства.

Доколку сакате да типувате на вечерашниот натпревар, ние ќе ви објасниме накратко зошто е најдобро да ја изберете обложувалницата на Bet365.

  1. Добивате бонус за добредојде доколку сте нови корисници во вредност од 25 евра (ПОВЕЌЕ ИНФО ТУКА)
  2. Добивате зголемени бонус квоти за конечен исход
  3. Доколку се обложувате на конечен исход 1 или 2, и вашиот тим заводи со два гола разлика, по автоматизам вашиот облог се смета добитен без разлика на конечниот исход на натпреварот.
  4. Добивате огромна понуда на специјални облози
  5. Добивате Cashout функција (исплата пред завршетокот на натпреварот)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*