Што се уплаќа денес? (30.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и вчера запишавме добивка во оваа категорија, па се надеваме дека со истото темпо ќе продолжеме и денес.

Од 19:00 во рамките на турската Супер лига се сретнуваат екипите на Фенербахче и Анталијаспор.
Домаќините се на делба на втората позиција и тие ќе дадат се од себе за да стигнат на лидерското место кое дефинитивно е тешка задача. Гостите се на втората половина на табеалта и се уште немат обезбедено сигурен опстанок, но се на прав пат да го направат тоа.

Фенербахче – Анталијаспор – 1 @ 1.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.584 евра. За победа на Фенербахче уплатени се 72.293 евра, за реми 5.556 евра, додека останатите 6.753 евра се уплатени за победа на Анталијаспор.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*