Натпревар со драстичен пад на коефициентот (24.05.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од чешката Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Парадубице е на 15-та позиција и на овој натпревар влегува како дел од црвената зона со вкупно 31 бод. Јаблонец од друга страна е на посигурно и ја има 12-та позиција на табелата во групата за елиминација.

Парадубице – Јаблонец – 1 @ 1.60 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Парадубице беше 2.25, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 1.60 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*