Натпревар со драстичен пад на коефициентот (09.05.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 18:15 часот се сретнуваат екипите на Младост и Радник. Домаќините се на 14-то место со вкупно 29 бода и учинок од 6 победи, 11 реми и 16 порази. Гостите од друга страна ја имаат 13-та позиција со вкупно 30 бода и се борат за опстанок.

Младост – Радник – 2 @ 2.71 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Радник беше 3.09, а во моментов бележи пад од скоро 13% и се плаќа со квота 2.71 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*