Натпревар со драстичен пад на коефициентот (07.05.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од белгиската Жупиле лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Вестерло досега изигра еден натпревар откако се подели лигата и запиша пораз, а Серкл Бриж пак успеа да земе еден бод, но во моментов и двата тима имаат ист број бодови.

Вестерло – Серкл Бриж – 2 @ 2.80 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Серкл Бриж беше 3.44, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 2.80 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*