Специјал тикет за натпреварот Лион – Монпеље

Денес еден од поинтересните натпревари во француската Лига 1 ќе се игра помеѓу екипите на Лион и Монпеље.

Лион некако заостана во борбата за Европа, но се уште имаат математички шанси, а добро е тоа што се и во фантастична форма. Монпеље исто така во овој дуел влегува со одлично расположение откако запиша две последователни победи во последните две кола.

Ова ќе биде дефинитивно еден интересен и неизвесен натпревар, а ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9 корнери на натпреварот
  • Повеќе голови во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*