Натпревар со традиција (30.04.2023)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 12:30 во рамките на италијанската Серија А ќе се сретнат екипите на Интер и Лацио.

Интер е на 6-та позиција со вкупно 54 бода и учинок од 17 победи, 3 реми и 11 порази.

Лацио е на второто место и досега имаат освоено 61 бод преку 18 победи, 7 реми и 6 порази.

Овие две екипи во последните шест меѓусебни дуели играат отворено и ефикасно, поточно погодок се постигнува на двете страни, па ако и денес биде така ќе наплатиме квота која не е за потценување.

Наш предлог

ГГ @ 1.95 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*