Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.04.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија А кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Во 12:30 првиот термин во Серија А е резервиран за дуелот помеѓу екипите на Интер и Лацио. И двата тима се во борба за најелитното фудбалско натпреварување, па очекуваме интересен натпревар. Според букмејкерите, предноста е дадена на домаќините.

Интер – Лацио – 1 @ 1.70 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Интер беше 1.98, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 1.70 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*