Што се уплаќа денес? (30.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата безброј пати досега ни беше одличен показател, па веруваме дека и денешниот ден ќе биде еден од успешните.

Во рамките на англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Манчестер Јунајтед и Астон Вила. Домаќините овој натпревар го дочекуваат на позиција која води во ЛШ додека гостите ќе треба уште малку да се помачат за да стигнат до таму.

Манчестер Јунајтед – Астон Вила – 1 @ 1.49

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 199.548 евра. За победа на Манчестер Јунајтед уплатени се 142.392 евра, за реми 25.599 евра, додека останатите 31.557 евра се уплатени за победа на Манчестер Јунајтед.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*