Спепцијал тикет за натпреварот Фенербахче – Истанбулспор

Денес на „менито“ за обложување имам три натпревари кои ни доаѓаат од турската Супер лига.

Еден од нив е дуелот помеѓу Фенербахче и Истанбулспор. Домаќините во последните пет натпревари имаат само еден пораз, а останатите дуели ги запишаа како победа, додека гостите само еднаш успеаа да триумфираат во истиот временски период.

Ние за овој натпревар спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • 1/1
  • Повеќе погодоци во прво полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*