Натпревар со драстичен пад на коефициентот (23.04.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви преставиме натпревар кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Денес од 13:00 во белоруската Вишаја лига ќе се сретнат екипите на Минск и Неман. Минска во првите четири кола се уште нема пораз, поточно на тие натпревари запишаа една победа и три реми. Неман од друга страна има еден натпревар помалку, а во првите три дуели запишаа еден пораз, едно реми и една победа.

Минск – Неман – 2  @ 2.06 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Неман беше 2.45, а во моментов бележи пад од скоро 16% и се плаќа со квота 2.06 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*