Специјал тикет за натпреварот Верона – Болоња

Денес во 20:45 започнува новото коло во италијанската Серија А каде што во премиерниот дуел ќе се сретнат екипите на Верона и Болоња.

Верона е на 18-то место со вкупно 23 бода и до крајот ќе мора да соберат уште бодови ако сакаат сигурен опстанок. Болоња од друга страна нема такви проблеми бидејќи се наоѓаат на 8-та позиција на табелата.

Дефинитивно ова ќе биде еден интересен натпревар, па затоа ние се одлучивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 8.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*