Специјал тикет за натпреварот Баерн Минхен – Манчестер Сити

Денес на „менито“ за обложување ги имаме вторите ¼ финални натпревари од најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони.

Еден од понудените дуели ќе се игра во Минхен каде што Баварците ќе го дочекаат тимот на Манчестер Сити.

Во првиот дуел Манчестер без поголеми проблеми славеше, па сега веруваме дека ќе успеат благодарение на тој резултат да стигнат до ½ финалето.

За овој дуел ние ви спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6, a нашиот избор е:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*