Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Наполи – Милан

Денес на „менито“ ги имаме реванш дуелите од ¼ финалето на најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони.

Еден од закажаните дуели за вечер е италијанското дерби помеѓу Наполи и Милан каде што Милан влегува со минимална предност од 1-0.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Осимен да постигне погодок со глава коефициент зголемен од 9 на 9.50
  • Кварцхелија да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент зголемен од 9 на 9.50

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*