Зголемени квоти за натпреварот Волфсбург – Леверкузен

Денес од 19:30 се игра последниот натпревар од германската Бундеслига и во него ќе се сретнат екипите на Волфсбург и Баер Леверкузен.

Волфсбург досега успеа да собере 39 бода преку 10 победи, 9 реми и 8 порази, додека Леверкузен има за нијанса подобар учинок, но во моментов е во далеку подобра форма.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1/1 коефициент зголемен од 4.50 на 4.75
  • Сардар Азмун да постигне прв погодок коефициент 8.50 зголемен на 9

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*