Што се уплаќа денес? (16.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Многу често сме биле сведоци дека уплатата ни е точен показател, па се надеваме дека и денес ќе ни го „покаже“ конечниот исход.

За вас спремивме овој пат натпревар од англиската Премиер лига каде што ќе се сретнат два екипи различни по квалитет. Во улогат на домаќин е тимот на Нотингем Форест, а како гостин ќе биде тимот на Манчестер Јунајтед.

Нотингем Форест – Манчестер Јунајтед – 2 @ 1.57

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 199.311 евра. За победа на Нотингем Форест уплатени се 28.422 евра, за реми 55.439 евра, додека останатите 115.450 евра се уплатени за победа на Манчестер Јунајтед.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*