Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.04.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар кој што бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 16:00 во словенската Прва лига ќе се сретнат екипите на Домжале и Браво. Домаќините досега имаат освоено 44 бода преку 11 победи, 11 реми и 8 порази, додека гостите имаат нешто послаб учинок, поточно на салдото имаат 30 бода и учинок од 8 победи, 6 реми и 16 порази.

Домжале – Браво – 2 @ 2.88 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Браво беше 3.82, а во моментов бележи пад од скоро 25% и се плаќа со квота 2.88 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*