Зголемени квоти за натпреварот Манчестер Јунајтед – Севиља

Денес од 21:00 во рамките на ¼ финалето од Лига Европа се сретнуваат екипите на Манчестер Јунајтед и Севиља.

Манчестер Јунајтед е во добра форма и на последните пет натпревари има само еден пораз, а останатите дуели им се победи. Севиља од друга страна игра одлично само во ова натпреварување, додека во Ла Лига комплетно потфрлија.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни спреми зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 0-1 Точен резултат коефициент зголемен од 19 на 21
  • Мартиал прв да постигне погодок коефициент зголемен од 4.75 на 5.00

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*