Натпревар со драстичен пад на коефициентот (13.04.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Во 18:45 денес се сретнуваат екипите на Феенорд и Рома. Феенорд е благ фаворит на овој натпревар, но спред нас Италијанците се непредвидлив тим.

Феенорд – Рома – 1 @ 2.30 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Феенорд беше 2.80, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 2.30 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*