Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Милан – Наполи

Денес во рамките на ¼ финалето од ЛШ се играат вторите два дуели,  а на Сан Сиро екипата на Милан ќе го дочека Наполи.

Овие две екипи се сретнаа пред неколку дена во рамките на Серија А и Милан беше убедлив, но мотивот во ЛШ е огромен, па очекуваме неизвесен натпревар.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Жиру да постигне погодок со глава коефициент зголемен од 11 на 12
  • Квича Кварацхелија Да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент зголемен од 12 на 13

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*