Натпревар со драстичен пад на коефициентот (12.04.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од боливиската професионал Дивизија кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 21:00 се сретнуваат екиптие на Либертад Мамор и Боливар. Домаќините се на 14-то место и во изминатите 7 натпревари победија само еднаш, додека гостите се на 2-та позиција со вкупно 18 бода кои ги освоија преку 6 победи и 1 пораз.

Либертад Мамор – Боливар – 2 @ 1.44 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Боливар беше 1.82, а во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 1.44 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*