Што се уплаќа денес? (10.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера уплатата не ни беше точен показател, но затоа се надеваме дека денес ќе ја поправиме грешката и ќе ви претставиме добитен натпревр.

Во данската Супер лига, група елиминација се сретнуваат екипите на Митиланд и Лингби. Домаќините се уште се во трка за да стигнат до плеј офот на конференциската лига, додека Лингби до самиот крај ќе се бори за опстанок.

Митиланд – Лингби – 1 @ 1.55

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 122.390 евра. За победа на Митиланд уплатени се 89.903 евра, за реми 10.935 евра, додека останатите 21.552 евра се уплатени за победа на Лингби.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*