Натпревар со драстичен пад на коефициентот (10.04.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Лига 2 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Денес од 16:00 се сретнуваат екипите на Колчестер и Кру. Домаќините се во реми серија и врзаа четири последователни нерешени дуели, додека Кру ја прекина серијата со порази и запиша два последователни триумфи.

Колчестер – Кру – 1 @ 1.75 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Колчестер беше 2.15, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 1.75 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*