Специјал тикет за натпреварот Бенфика – Клуб Бриж

Вечер од 21:00 во рамките на најелитното фудбалско натпреварување, Лига на шампиони се играат реванш натпреварите.

Конкретно на дуелот помеѓу Клуб Бриж и Бенфика кој се играше пред неколку седмици, гостите успеаа да создадат предност од 2-0, па во овој дуел влегуваат порастеретени. Сепак ние не очекуваме дека Клуб Бриж ќе се откаже од борбата.

За овој натпревар, ви спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 10, a нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 удари во рамките на голот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*