Специјал тикет за натпреварот Клуб Бриж – Бенфика

Вечер од 21:00 повторно на „менито“ имаме два натпревари од најелитното фудбалско натпреварување Лига на шампиони.

Еден од нив ќе се игра во Белгија каде што силата ќе ја мерат екипите на Клуб Бриж и Бенфика.

Гостите на овој натпревар влегуваат како фаворити, но тоа не значи дека Клуб Бриж лесно ќе се предаде.

За овој натпревар, ние ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 6.50, a нашиот избор е:

  • 2
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*