Специјал тикет за натпреварот Салернитана – Јувентус

Денес од 20:45 во рамките на италијанската Серија А ќе се игра натпреварот помеѓу Салернитана и Јувентус.

Салернитана е на  16-то место и во последните пет дуели има само една победа, додека Гостите се во криза откако сојузот одлучи да им одземи 15 бода од своето конто.

За овој натпревар, ние ви спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 9, а нашиот избор е:

  • 2 прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*