Тикет на денот (сабота, 04.02.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Денешната понуда е фантастична. Се игра ширум Европа и натпревари има многу. Ние се одлучивме за супер дабл за кој сметаме дека има големи шанси за пролаз. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Манчестер Јунајтед – Кристал Палас – 1/1 @ 2.00 во Mozzart

Манчестер Јунајтед зад себе има генерално добра сезона. Иако се оддалечени од лидерот на табелата, сепак мотивот сега им е да обезбедат пласман во најелитното фудбалско натпреварување, Лига нашмпиони. Во последните две кола направија два киксови и тоа еднаш ремизираа против Кристал Палас кој им беше заостанат натпревар, а потоа беа поразени од Арсенал. Кристал Палас нема победа на последните четири дуели, а овде искрено очекуваме дека Манчестер Јунајтед ќе ги надигра без поголеми проблеми. Ние типуваме 1/1 со квота 2.00 во Mozzart.

Сасуоло – Аталанта – ГГ4+ @ 2.75 во Bet365

Сасуоло после подолг период запиша триумф и тоа не обичен, туку против актуелниот италијански шампион Милан. Тие успеаа да го победат овој тим со високи 5-2, резултат кој не е воопшто за потценување. Аталанта од друга страна поворно е на горните позиции на табелата, но според досега прикажаното како да немаат шанси за Скудето. Овие две екипи често знаат да изиграат отворено и ефикасно, па затоа и овој пат се одлучивме да типуваме на голови. Наш предлог е ГГ4+ со квота 2.75 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.50

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*