Специјал тикет за натпреварот Лидс – Кардиф

Денес од 20:45 во рамктие на англискиот ФА куп се сретнуваат екипите на Лидс и Кардиф.

Лидс е во многу лоша форма и на последните пет натпревари немаат ниту една победа, додека Кардиф исто така нема победа, но во тој временски период запиша четири реми и еден пораз.

Овие две екипи во првиот натпревар пред 10-тина дена изиграа ефикасен натпревар кој заврши со резултат 2-2, па сега повторно очекуваме голема борба.

Ние за овој натпревар ви спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Повеќе од 10.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*