Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Наполи – Јувентус

Денес од 20:45 во рамките на италијанската Серија А ќе имаме можност да проследиме вистински дерби натпревар.

На терен ќе истрчаат екипите на Наполи и Јувенутс. Добро познато е дека овие два тима се во одлична форма и поради тоа очекуваме доста интересен дуел.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 квота зголемена од 6.50 на 7.50
  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 9.00 на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*