Специјал тикет за натпреварот ПСЖ – Анжер

Денес на „менито“ за кладење ги имаме натпреварите од 18-то вонредно коло во француската елитна лига.

Еден од понудените дуели е натпреварот помеѓу ПСЖ и Анжер кој е закажан за во 21:00 часот.

Домаќините се лидери на табелата и имаат предност од четири бода во однос на второпласираниот тим на Ленс, додека гостите се на последното место со само 8 освоени бода.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • Мбапе да постигне погодок
  • 1/1
  • 4+
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*