Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Мадервил – Килмарнок

Во рамките на шкотскиот Премиешип вечер од 20:45 „силата“ ќе ја мерат екипите на Мадервил и Килмарнок.

Домаќините во последните пет дуели имаат само една победа, а за нијанса полош учинок имаат и гостите. Според бодовното салдо, може да забележеме дека овие две екипи се изедначени по квалитет.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави бонус зголемени квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 коефициент зголемен од 6.50 на 7.50
  • 2-1 точен резултат квота зголемена од 9 на 10

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*