Тикет на денот (сабота, 24.12.2022)

Тикет на денот
Тикет на денот

Уште еден слаб викенд и потоа се враќаме со збогатена понуда бидејќи започнуваат дел од поголемите лиги. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Хиберниан – Ливингстон – ГГ3+ @ 2.55 во Mozzart

Хиберниан влезе во доста лоша серија. Имено, овој тим на последните четири дуели има запишано четири порази и поради тоа паднаа на вториот дел од табелата, па ако сакаат да се вратат во плеј оф зоната ќе мора да ја подобрат својата форма. Ливингстон од друга страна во временски период од пет натпревари запиша две победи, едно реми и два порази Овде сметаме дека ова е дуел на две изеднаачени екипи, па затоа и го избегнавме типот на конечен исход. Наш предлог тип е ГГ3+ со квота 2.55 во Mozzart.

Трабзон – Фенербаахче – ГГ @ 1.65 во Bet365

Овде имаме дуел на две екипи кои имааат квалтиет и големи амбиции. Според моменталната ситуација, екипата на Трабзон е на средината на табелата  и тие немаат пораз на последните пет натпревари, но од плеј оф зоната заостануваат само еден бод кој воопшто не е тешко да се надомести. Фенербахче повторно е со амбиции за титула, а дефинитивно тоа ќе биде тешка мисија со оглед на големата конкуренција во оваа лига. Како и да е, веруваме дека ниту едните, а ниту дригите ќе се предадат лесно, па затоа решивме да ви дадеме предлог ГГ со квота 1.65 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.21

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*