Специјал тикет за натпреварот Арентеиро – Атлетико Мадрид

Денес во рамките на шпанскиот Куп се сретнуваат екипите на Арентеиро и Атлетико Мадрид.

Домаќините се дел од шпанската трета лига, додека гостите се дел од Примера и важат за доста квалитетен тим.

Ние за овој натпревар се потрудивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Вкупниот коефициент е 6, а нашиот избор е:

  • 2/2
  • Повеќе од 3.5 погодоци на натпреварот
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*