Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

Овој викенд во центарот на вниманието беа завршните дуели од Мундијалот во Катар, но и покрај нив на терен истрчаа и играчи од послабите лиги. Ова е новот издание на малерите и махерите на колото.

Малер 1

Вистинска штета. Овој играч се обложувал во живо и за уплата од 250 денари за само еден натпревар не успеа да си добие скоро 400 евра. Повеќе среќа нареден пат.

Малер 2

Овој тикет е класика. Повеќе натпревари со солидна квота и уплата од 200 денари се секогаш добра комбинација. Овој играч за малку не успеа да си добие скоро 4000 евра. Жално мајсторе!

Махер 1

Браво мајсторе. Супер дабл тикет каде што е типувано Аргентина да освои трофеј, а Меси да биде најдобар играч на првенството. Уплатата од 1000 денари му донесе добивка од 76.000 денари. Секоја чест.

Махер 2

Мајстор за точен резултат. Го погоди финалниот скор на финалето од Мундијалот и за уплата од 500 денари си доби скоро 8600 денари. Браво мајсторе!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*