Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.12.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од белгиската Челинџер Про лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Дендер – Генк У23 – 1 @ 2.15 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Дендер беше 2.45, а во моментов бележи пад од скоро 12% и се плаќа со квота 2.15 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*