Панче Ќумбев типува за денес (14.12.2022)

Стигнавме до крајот на ½ финалето од Мундијалот, а ова е мислењето на нашиот поранешен репрезентативец Панче Ќумбев.

Франција – Мароко

Уште на почеток на првенство реков дека Франција е прв фаворит и полека тоа се обистинува. Мароко е сензација на ова првенство и секоја чест за нивната игра и борба. Но овде завршува нивниот сон. Франција ќе игра финале. Типувам 1 и 2+ со квота 2.00 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*