Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Аргентина – Хрватска

Денес е првиот полуфинален дуел од Мундијалот во Катар, а силата ќе ја мерат селекциите на Аргентина и Хрватска.

Аргентинците до некаде се очекувано во ова ½ финале, а Хрватите може да ги декларираме како пријатно изненадување досега.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 ни нуди зголемени бонус квоти за два типови на овој натпревар и тоа:

  • 3-0 точен резултат квота зголемена од 17 на 21
  • Алварез да постигне прв погодок коефициент 6.50 зголемен на 7.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*