Не пропуштајте! Супер зголемени квоти во Bet365!

Денес еден од поинтересните дуели од програмата на Мундијаалот во Катар е токму натпреварот помеѓу Хрватска и Белгија.

Хрватите се во поповолна ситуација со оглед на тоа што запишаа една победа и едно реми, додека Белгија во овој дуел влегува со еден пораз и една победа.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 нуди супер зголемени бонус квоти на еден специјал тикет и тоа:

  • Лука Модриќ да има најмалку 1 шут во рамките на голот
  • Кевин Де Брујн да има најмалку 1 шут во рамките на голот

Регуларниот коефициент за тоа во оваа обложувалница беше 2.80, а во моментов тие нудат бонус квота во вредност од 4.50.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*