Зголемени квоти за натпреварот Велс – Англија

Веќе од денес на програмата ги имаме натпреварите од третото коло на Светското првенство во Катар.

Еден од поинтересните дуели е натпреварот помеѓу Велс и Англија.

Велшаните ги видовме во доста лошо издание, додека Англичаните очекувано се на чекор до пласман во нокаут фазата од Мундијалот.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, понуди зголемени – бонус квоти на два типови за вечерашниот натпревар и тоа:

  • 1-3 точен резултат коефициент 15 зголемен на 19
  • Кејн да постигне два или повеќе погодоци  квота 6.50 зголемена на 7.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*