Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Холандија – Еквадор

Денес на „менито“ ги имаме првите четири натпревари од втората рунда на Светското првенство во Катар.

Еден од поинтересните дуели е закажан за во 17:00 часот каде што силата ќе ја мерат селекциите на Холандија и Еквадорд.

Холанѓаните ги зедоа трите бода во првиот натпревар против Сенегал, а со ист резултат славееше и Еквадор против домаќините Катар.

За денес, најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни нуди зголемени – бонус квоти за овој натпревар на два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат квота 9.50 зголемена на 11
  • Вирџил Ван Дајк да постигне гол со глава квота 15 зголемена на 19

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*