Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Мексико – Полска

Веќе трет ден откако е започнат Мундијалот во Катар и секојдневно имаме по неколку интересни натпревари.

За денес се закажани четири дуели, а ние го издвоивме натпреварот помеѓу Мексико и Полска.

За овој меч, најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 ни понуди зголемени квоти и тоа на два типови.

  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 11 на 13
  • Левандовски да постигне гол со глава квота 9.50 зголемена на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*