Супер квоти: Кој ќе биде финалист на Мундијалот во Катар?

Малку не дели од почетокот на новото издание на Светското првенство. Мундијалот во Катар започнува во недела, 20.11.2022, а веќе обложувалниците ја спремија својата понуда.

Најдобрата онлајн обложувалница, веќе ги претстави квотите за шампиони и за најдобар стрелец, а на нивниот сајт се најде и категорија финалист.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Во овој случај вие избирате селекција која ќе биде дел од финалето на Мундијалот.

Како прва селекција е Бразил со квота 3.30, а веднаш после нив е Франција со квота 3.80.

На третото место е Аргентина со квота 4.00, додека Англија и Шпанија го делат четвртото место и коефициентот за нив е 5.00.

Во продолжение ви ги претставуваме коефициентите за сите селекции:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*