Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Валенсија – Бетис

Денес се последните натпревари од вонредното коло во Ла Лига каде што ќе имаме можност да гледаме неколку интересни дуели.

Еден од позанимливите е натпреварот помеѓу Валенсија и Бетис. Домаќините се во доста лоша форма и немаат победа на последните пет натпревари, додека гостите се во фантастична позиција и се наоѓаат на 5-то место на табелата, поточно на местото кое води во Лига Европа следната сезона.

За овој дуел, најдобрата онлајн обложувалница ни понуди зголемени бонус квоти на два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 9.50 на 11
  • Џастин Клајверт да постигне прв погодок квота 9.00 зголемена на 10

АКО СЕ УШТЕ НЕМАТЕ СМЕТКА ВО BET365 – РЕГИСТРИРАЈТЕ СЕ ТУКА И ДОБИЈТЕ 25 ЕВРА БЕСПЛАТНИ СРЕДСТВА ЗА ОБЛОЖУВАЊЕ БЕЗ НИКАКВИ УСЛОВИ!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*