Специјал тикет за натпреварот Лајпциг – Фрајбург

Денес е вториот дел од вонредното коло на германската Бундеслига, а еден од поинтересните дуели се игра помеѓу Лајпциг и Фрајбург.

Домаќините влегоа во одлична серија резултати во последно време и на овој натпревар влегуваат како шестопласрани, додека Фрајбург е се уште најпријатното изненадување во Германија.

Ние за овој дуел решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*