Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

И овој понеделник се потрудивме да ги издвоиме најинтересните тикети од изминатиот викенд и да ви ги претставиме во форма на малери и махери на колото.

Малер 1

Овој малер „падна“ на француското дерби помеѓу Марсеј и Лион. Типувал 1-3 погодоци во прво полувреме и 1-3 погодоци во второ полувреме. За жал во вториот дел на овој натпревар не се постигна погодок, па среќата ќе мора ја бара во другото коло.

Малер 2

Толку блиску а сепак далеку. Како што може да забележете, овој играч типувал точен резултат во прво полувреме на четири натпревари, но за жал погоди само три и остана без 16.000 денари. Повеќе среќа нареден пат!

Махер 1

Браво мајсторе. Погодени се пет натпревари со конечен исход и ГГ и за уплата од 100 денари овој играч си доби скоро 600 евра. За убаво да се трошат!

Махер 2

Секоја чест мајсторе. Типувано е дека Рабиот ќе го постигне првиот погодок на италијанското дерби помеѓу Јувентус и Интер, па за среќа се случи тоа и овој играч со уплата од 5 евра си доби 105 евра. Браво!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*