Тикет на денот (сабота, 05.11.2022)

Тикет на денот
Тикет на денот

Уште малку остана до Мундијалот, па затоа сметаме дека сега е вистинско време да ја искористиме фантастичната понуда за кладење. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Херта – Баерн Mинхен – 2/2 @ 1.77 во Mozzart

Херта некако игра променливо оваа сезона, па повторно според ситуацијата на табелата делува дека се во проблеми. Имено, овој тим е на долниот дел и е многу блиску до црвената зона, а со оглед на остварените резултати овој пласман им е заслужен. Баерн Минхен од друга страна ја исполни својата прва цел, поточно пласманот во нокаут фазата од ЛШ и сега им преостанува да ја преземат уште лидерската позиција во домашното првенство. Без многу калкулации овде очекуваме лесна победа за Баварците и типуваме 2/2 со квота 1.77 во Mozzart.

Аталанта – Наполи – ГГ4+ @ 3.00 во Bet365

Дуел на две екипи кои доаѓаат од врвот на италијанската Серија А. Аталанта ја гледаме досега во одлично издание, додека Наполи „гази“ се пред себе и досега немаат пораз во домашното првенство. Домаќините за разлика од минатите сезони не играат толку ефикасно, но тоа не значи дека им ја потценуваме ефикасноста. Наполи од друга страна се снајдува одлично и ако продолжат со ова темпо дефинитивно ќе се замешаат во борбата за титулата во Италија. Ние овде решивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Типуваме ГГ4+ со квота 3.00 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВO Bet365: 5.31

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*