Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Ајакс – Ливерпул

Денес од 21:00 во рамките на 5-то коло од најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони се сретнуваат екипите на Ајакс и Ливерпул.

Ајакс e  во доста лоша серија од три врзани проази во групата А, додека Ливерпул пак обратно е во серија од три последователни победи.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365,  за овој натпревар нуди зголемени – бонус квоти  за два типови и тоа:

  • 1-3 точен резултат коефициент 13 зголемен на 17
  • Фирмино да биде прв стрелец коефициент 7.50 зголемен на 8.50

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*