Специјал тикет во Bet365 за натпреварот Дортмунд – Манчестер Сити

Денес започнува 5-то коло од најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони каде што ќе имаме доста интересни натпревари.

Еден од повозбудливите дуели ќе се игра на Сигнал Идуна Парк каде што екипата на Борусија Дортмунд ќе го дочека Манчестер Сити.

Домаќините се уште немаат обезбедено пласман во нокаут фазата, додека Сити успеа да ја заврши таа обврска.

За овој натпревар ние ви спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 2.5 погодоци
  • Повеќе од 9.5 удари во рамките на голот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*